Naše další rybářské obchody: Carpsystem
Měna: EUR

Jakub Vágner kniha Můj přítel Sumec

Výrobce Fraus
Kategorie Rybářské knihy
Kód 9513
Záruka 24 měsíců
Expedujeme do Informujte se.
Doporučená cena 699 Kč
Ušetříte 100 Kč
Vaše cena 599 Kč
Vaše cena po přihlášení 569,10 Kč

Produkt dočasně nelze zakoupit.

Popis produktu

Jakub Vágner - Můj přítel Sumec:

V knize se čtenář dozví naprosto vše, co je o životě a lovu sumce doposud známo;Autor knihy Jakub Vágner se dnes řadí mezi nejuznávanější světovou rybářskou elitu. Naší rybářské i nerybářské veřejnosti je znám především díky svému populárnímu televiznímu pořadu S Jakubem na rybách a samozřejmě i dokumentárním filmům s rybářskou tématikou. Při vyslovení jeho jména se mnohým rybářům vybaví fotografie gigantických ryb z celého světa, ale také sumců! Jejich lovu se autor věnuje od svého mládí a patří mezi pionýry moderního pojetí lovu sumců tak, jak ho známe dnes.

Svoji první knihu nazval autor výstižně Můj přítel sumec. V knize se čtenář dozví naprosto vše, co je o životě a lovu sumce doposud známo. Kniha je rozdělena do několika kapitol (biologie, život sumce, čtvero ročních období, taktika lovu, zdolávání, lodní navigace, nástrahy a mnoho dalších), ve kterých se seznámíte s tím, jak vyzrát na české sumce, ale i jak být úspěšný v revírech celého světa.

Co dělá knihu zajímavou a výjimečnou je skutečnost, že své zkušenosti nepředává jen autor, ale celá řada jeho přátel. V knize naleznete názory a tipy těch největších sumcařů dnešní doby. Ať už je to Olivier Portrat, Yuri Grisendi, Xavier Vella, Claude Valette, Arnout Terlouw, Stefan Seuss a další.

Olivier Portrat prohlásil:
Jakubovi Vágnerovi se podařilo napsat sumcařskou bibli." Kniha je doslova nabita" množstvím špičkových fotografií od autora knihy a jeho přátel.

Rozhodně se máte na co těšit! 
 
Vázaná, 376 stran, formát 230x 270 cmPotřebujete poradit? Pošlete nám rychlý dotaz:

Jméno  E-mail 
Text
Opište číslo  5