Naše další rybářské obchody: Carpsystem
Měna: EUR

Sportex - Huchen de Luxe 240cm 150gr

Další náhledy
Sportex - Huchen de Luxe 240cm  150gr
Výrobce Sportex.de
Kategorie Hlavatkové pruty
Kód 108247
Záruka 24 měsíců
Expedujeme do do 48-72 hodin
Na splátky Splátková kalkulačka Více informací o splátkách
Doprava zdarma
Vaše cena 5250 Kč
Vaše cena po přihlášení 4987,50 Kč

Popis produktu

To co pro Vás znamená překážku, pro něj znamená výzva...

Luxusní prut na hlavatky. Když došlo k dalšímu vývoji tohoto prutu, problémem bylo, jak zlepšit něco, co je téměř perfektní. Úzce jsme spolupracovali s mnoha odborníky na hlavatky a s použitím nových kombinací materiálů jsme dosáhli mimořádně lehkého a silného prutu. Naše high-tech technologie křížového vinutí umožňuje dlouhé a přesné náhozy, silná páteř po celou dobu udržuje s rybou přímý kontakt. Umožňuje precizně kontrolovat nástrahu a bezpečně vytáhnout úlovek na břeh. Perfektní vyvážení prutu v ruce, extra velké koncové očko proti namrzání a odírání vlasce. Vybaven FUJI očky, držák navijáku FUJI, rukojeť z přírodního korku.


Absolutně nejlepší prut ve své kategorii. Představujeme v té nejvyšší kategorii na světě, tento prut stvořili profesionálové pro profesionály. Postaven tou nejlepší technologií SPORTEX HM/IM uhlíkových HI-TECH vláken a HT křížovím vynutím, s kterého je stvořen jako specialista před kterým se žádná trofejní ryba neschová. Kvalitní FUJI SIC čka, sedlo navijáku s uhlíku, AAA korková rukojeť a koncovka prutu s ušlechtilé ocely je samozřejmostí k takovému skvostu.

Popis:

Luxusní prut pro krále sladkovodních vod - HLAVATKU. Náš tým vyvinul jeden z nejlepších prutů na tuto královskou rybu, z našich poznatků z oblasti výroby jsme vyvinuli prut s tvrdou nekompromisní
páteří, velmi rychlou akcí a reakcí při záseku, kdy prut ovládne nekompromisně každou rybu. Velké přední očko o průměru 16mm chrání šňůru proti zamrzání. V barvě zelené.

Doporučujeme navijáky zn. Shimano

 Model
 Délka
  Délka stopa  Počet dílů  Transp. délka  Vrhací zátěž  Tolerance  Váha prutu  Počet oček
 HD2458  240cm   8  2  124cm  150g  88-182g  244g  6
 HD2758  270cm   9  2  139cm  150g  88-182g  265g  6

Veškerá práva k textu a fotkám patří www.sportexpruty.cz , kopírováním porušujete autorská práva!!


ZÁRUKA 10 let na blank platí po zaregistrování!!!       

Potřebujete poradit? Pošlete nám rychlý dotaz:

Jméno  E-mail 
Text
Opište číslo  5