Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

JSA fish Sada hlásičů Impulse WSX

Kód: 14113/1
Akce Tip
Neohodnoceno
od 2 199 Kč až –18 %
Set signalizatoru WSX
od 2 199 Kč až –18 % od 1 869 Kč / ks od 1 544,63 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Hlásič s dálkovým provedením s možností nastavení hlasitosti, tonu, citlivosti (čtyři úrovně), zdířkou pro připojení el.vahadla, ale hlavní předností je výběr barvy jednotlivé diody, rybář si koupí jeden - až čtyři hlásiče (dle vlastního výběru) a sestaví si set hlásičů.

Detailní informace

Typ: 1+1
Na dotaz | 14113/1
2 199 Kč
1 869 Kč / ks
1 544,63 Kč bez DPH
Typ: 2+1
Na dotaz | 14113/2
2 999 Kč
2 578 Kč / ks
2 130,58 Kč bez DPH
Typ: 3+1
Na dotaz | 14113/3
3 999 Kč
3 285 Kč / ks
2 714,88 Kč bez DPH
Typ: 4+1
Na dotaz | 14113/4
4 899 Kč
3 993 Kč / ks
3 300 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Hlásič s dálkovým provedením s možností nastavení hlasitosti, tonu, citlivosti (čtyři úrovně), zdířkou pro připojení el.vahadla, ale hlavní předností je výběr barvy jednotlivé diody, rybář si koupí jeden - až čtyři hlásiče (dle vlastního výběru) a sestaví si set hlásičů.

Návod na použití:

Tento el. hlásič je napájen baterií 9 V, která je umístěna pod krytem na zadní straně el. hlásiče. Kryt baterie uvolněte tahem ve směru dolů. Baterii 9 V vložte na symboly + -. Dbejte na to, aby kovové dotykové planžety byly správně nastaveny na kontakty baterie. V případě, že jsou volnější (různá délka baterií), lze je s opatrností napružit.
Hlásič zapnete stlačením tlačítka V, které je zároveň tlačítkem pro nastavení hlasitosti (4 polohy) s možností nastavení do nuly (opětovné stlačení). Tlačítko T je pro nastavení tónu a tlačítko S pro nastavení délky záběru. Po zapnutí se rozsvítí dioda, která po chvilce zhasne.
U hlásiče lze vyměnit barevný kryt diody (4 barvy). V případě, že kryt nebudete měnit, doporučejeme zalepit lepidlem.
Hlásič je vybaven vysílacím modulem, který má dosah až sto metrů a v případě dobrých atmosferických podmínek a rovného terénu i více (je třeba vyzkoušet). Na spodní straně je zdířka pro připojení el. vahadla.

Přijímač k hlásiči Impulse WS, který si rybář může zakoupit jednotlivě a sestavit  set až čtyř hlásičů,hlasitost lze přepnout na vibrace a také si lze posvítit led svítilnou, která je zabudována v přijímači.

Návod na použití:

Tento přijímač je napájen bateriemi AAA (3 kusy). Baterie uložte pod kryt na zadní straně přijímače. Vkládejte je tak, že pól baterie - zasuňte na spirálu.
Přijímač zapnete sklačením tlačítka V (4 polohy) nastavení hlasitosti. Tlačítko T je pro nastavení tónu (4 polohy). Spodní tlačítko je pro vypnutí hlasitosti a upozorňuje pouze vibracemi.
Přijímač je vybaven diodovou svítilnou (tlačítko se symbolem žárovky). Tlačítko stlačte a přidržte.
Na vrchním dílu přijímače je zdířka pro upevnění zavěšením.

Spárování s hlásičem VSX:

Zapněte přijímač a hlásič. Na zadní straně přijímače je menší kulatá zdířka. Do této zdířky zasuňte tyčku (kulaté párátko). Uvnitř je tlačítkový spínač, který stlačením aktivujete. Po stlačení - aktivaci přijímače na hlásiči otočte kolečkem tak, jako byste měli záběr. Na přijímači se rozsvítí příslušná dioda. Další hlásič připojíte k hlásiči stejným postupem. Jednotlivě barevné diody na hlásičích upravte podle barvy na přijímači.

Obal na set Impulse WS přijímač + čtyři hlásiče.


Sada hlásičů 1+1přijímač až 2+1, 3+1, 4+1

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hlásičů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: