Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

JSA fish Vytrhávací hlásič

Kód: 201
Tip
Neohodnoceno
200 Kč –16 %
000201 vytrhávací hlásič
200 Kč –16 % 169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Vyprodáno

Šikovný malý signalizátor záběru, který lze v případě potřeby jednoduše připevnit k prutu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šikovný malý signalizátor záběru, který lze v případě potřeby jednoduše připevnit k prutu!

Je vhodný na všechny blanky průměrů od cca 10 do 20 mm. Dvě vyměnitelné knoflíkové baterie jej zásobují až po 2 roky energií. Vlasec se jednoduše umístí pod klip. Jakmile ryba vlasec vytáhne, pípá a svítí. Signalizátor je navíc připevněn k držáčku na prut tak šikovně, že jej lze natočit prakticky do jakéhokoliv směru a úhlu. Při délce 6 cm a hmotnosti pouhých 15 g jde o skutečnou senzaci! Posouvá drahé a těžké doplňky do sféry nadbytečnosti. Pracuje naprosto jistě bez planých poplachů.

Doporučejeme: zvláště pro lov dravců, na feeder.

Umísťuje se na blank prutu. Jakmile ryba vytáhne vlasec z klipu, spustí se výstražný tón doprovázený světelným efektem LED diody, což umožňuje optimální identifikaci záběru při nočním rybolovu.

Balení: 1ks
Barva: červeno - stříbrná
Barva diody: červená


Návod:

Dvě spojené baterie 1,5V vložíme do rozšroubování do spodní nerezové části. Vrchní červený díl našroubujeme na spodní nerezový díl. Po dotažení červeného dílu se ozve nepřerušovaný tón. Přerušení tónu docílíme povolením červeného dílu (o dva závity). Hlásič upevníme na prut pomocí gumového kroužku. Po dotažení vrchního dílu a nepřerušovaném tónu vložíme vlasec  mezi nerezovou strunu a spodní díl. Vložením vlasce úřerušíme dotek - obvod a zároveń uvedeme hlásič do stavu připravení na lov  - záběr. Po skončení lovu dostatečně povolte vrchní červený díl, aby nedošlo k samovolnému vybíjení baterií. Baterie po upotřebení ukládejte do nádob určených k likvidaci odpadu tohoto druhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany, signalizátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: