Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

JSA fish Drátky na červy - 10ks

Kód: 200148
Tip
Neohodnoceno
39 Kč –25 %
p175304901
39 Kč –25 % 29 Kč / ks 23,97 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Klip na červy je revoluční cesta v nastražování červů. Jednoduše navlečete červy na tento kulatý klip a přivážete k vlasu.

Detailní informace

Vel.: 8
Vyprodáno | 200148
39 Kč
29 Kč / ks
23,97 Kč bez DPH
Vel.: 12
Skladem na prodejně (5 ks) | 200149
Můžeme doručit do: 26.6.2024
39 Kč
29 Kč / ks
23,97 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Klip na červy je revoluční cesta v nastražování červů. Jednoduše navlečete červy na tento kulatý klip a přivážete k vlasu.

Popis:

Balení: 10ks
Barva: Black nickel
Velikost: 8mm,12mm

Každé balení obsahuje kartičku s návodem na použití.

Návod:

Lov kaprů na červy zaznamenal v posledních několika letech velký nárůst rybářů, lovících na tuto nástrahu. Zprvu se lov na červy považoval pouze jako doplňující a alternativní způsob nástrahy v chladnějším období z jara a potom až v zimním závěru roku. Dnes je však situace podstatně jiná. Na červi se nyní loví po celý rok, zvláště na vodách, kde je velký rybářský tlak, anebo kde je velká nabídka přirozené potravy.
Také narůstající zájem na používání tzv. „natural baits“ (nástrahy a krmení na přirozené bázi), jako například krvavé svlečky larev, slávky, blešivci, atd. přispěl k tomu, že se rybáři stále více přiklánějí k používaní červů jako běžné nástrahy na kapry. A nejen v zimních měsících, ale po celý rok!
Faktem je, že se na červy dá chytit nejen mnoho menších kaprů, ale i opravdu velcí jedinci! Kapři jsou, tak jako jiné ryby, diví po červech, a hltavě je jedí. Pro lov kaprů na červy však nebyl na trhu žádný fígl,kde by se nástraha umístila mimo háček. A tak byly před několika lety na jedné z rybářských burz předvedeny veřejnosti koncové návazce tzv“rig cor-ner“. Ty, které nejvíce zaujaly, byly dva koncové návazce s červy. Lidé byli fascinováni, když viděli v předváděcí nádrži svíjející se návazce s červíky, ale zároveň byli skeptičtí, jestli se na ně dají chytat kapři a ne jen bílá ryba. A nedokázali si představit jak do hry zapojit takový koncový návazec. Jeden je vytvořen tak, že se na kousek vlasce navlékne pomocí jehly několik červů, a to celé pak následně přiváže na háček. A druhý koncový návazec je zhotoven tak, že jsou červy přilepeny speciálním (stačí i sekundovým) lepidlem na korkovou kuličku, která byla navléknutá na šňůrku. Tyto návazce fungují dobře, ale je obtížné a trvá dlouho je připravit a to ještě s rizikem, že se k nim přilepí i prsty! Prostě to nebylo ideální, přesvědčit rybáře k podobným pokusům!

KLIP NA ČERVY  - pak se objevi ještě jeden návazec a dá se říci že je z nich ten nej.
Každý okamžitě pozná  skryté možnosti tohoto jednoduchého nápadu. Konečný výsledek - Korda Maggot Klip - je přesně ono: jednoduchý k použití, ale velice efektivní! Přímočaré nápady jsou nejrozumější a jednodušší už to ani být nemohlo. Otevři klip, napíchni na něj červy a klip opět zavři a je hotovo! Když se červi na klip navlékají opatrně, je možné umístit na něj 15 až 20 svíjejících se lákavých porcí.

KONCOVÉ NÁVAZCE NA ČERVY „Maggot Klip“ připevňujeme průběžně, či pevně na krátkou šňůru, anebo ho připevníme přímo na D-rig.Ten je jednoduché udělat. Připevni háček s pomocí bezuzlového spoje na např. 15lb (fluorokarbonový) vlasec a nechej z něj několik centimetrů přesahovat (jako u běžné šňůrky). Navlékni jeden kroužek koncového návazce na tuto část a ohni ho nazpět k očku. Protáhni ho (zezadu dopředu) očkem, takže vznikne malé D - spojení. Na konci silonu vytvoř pomocí zapalovače kuličku, aby se „D“ zafixovalo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: