Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co dělat když...

 1. Obdrželi jste zboží poškozené?

  Může se stát, že zrovna Vám bylo doručeno zboží poškozené dopravou. Prosím neotálejte a neprodleně nám dejte tuto skutečnost vědet. I v případě, že obal je nepoškozen a zásilka se jeví v pořádku, rozbalte ji prosím co nejdříve, abyste se přesvědčili, že je vše tak jak má být.

 2. Nenašli jste v zásilce fakturu?

  To proto, že naše faktury jsou zasílány pouze elektronicky, ale chápeme, že i takto se k Vám nemusela dostat a mohla být vyhodnocena jako SPAM. Napište nám nebo zatelefonujte, pošleme Vám fakturu obratem.

 3. Chybí některé položky nebo díly?

  I sebedokonalejší systém může být někdy ovlivněn lidským faktorem. Bude-li cokoli chybět, neváhejte a dejte nám to vědět na reklamace@carpconcept.cz

 4. Nenašli jste návod k vašemu výrobku?

  Návod k montáži a obsluze je přiložen u zboží, jehož charakter si to vyžaduje. Pokud jste jej nedopatřením vyhodili i s obalem, kontaktujte nás na tel.:601 371 137 nebo e-mailem info@carpconcept.cz. Chybějicí návod Vám zašlemeco nejdříve.

 5. Nejste spokojeni se zbožím?

  Nesplňuje-li zboží Vaše očekávání, sdělte nám to! Je to Vaše právo! My se postaráme, abychom vše napravili. Pomůžete nám tak zkvalitnit naše služby. Předem děkujeme. Nevyhazujte obaly ihned po rozbalení! V případě vrácení zboží požadujeme navrácení pouze v originálním obalu..

 6. Chvalte a stěžujte si!

  Budeme rádi, pokud nám sdělíte Vaše zkušenosti s našimi službami. Potřebujeme vědět, že jste spokojeni, ale také hlavně, kde jste spokojeni nebyli. Jedině tak máme možnost napravit chybu a změnit systém k lepšímu. Volejte na 601371137, pište na info@carpconcept.cz a nebo nám to zdělte na našem facebooku. 

Gutman Martin Group s.r.o

     Martin Gutman

 

99430266_2514842092074028_984080653664387072_n