Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cena dopravy

Při objednání můžete využít několik způsobů dopravy a platby.  Ceny dopravy i dobírky jsou odvozeny z ceníku GLS.

Doprava ZDARMA GLS nad 1500.-kč s DPH.

Krmení a velkoobjemové složky (pelety, kukuřice, boilies) se platí VŽDY doprava dle ceníku není ZDARMA GLS a je účtována po vystavení FAKTURY.

Pruty DOPRAVA GLS do délky balíku 198cm 149.-kč, nad 2 metry ( 390cm a více dvoudílné) cena nadměr 199.-kč a platí se 199.-kč


Přehled cen účtovaných za dopravu:

Osobní odběr plus platba přes účet 0.- Kč

Platba na účet - Doběrečné 0.-kč

Dobírka - Doběrečné 39,-kč

Dobírka - 99.-kč do 1499.-kč

Dobírka - 0.-kč nad 1500.-kč (ZDARMA)

Nadváha u některých zásilek jako je krmení ke každé zásilce doplatek za váhu.

Uvedené ceny jsou včetně DPH

Atypická zásilka NADMĚR:

Je taková zásilka, kterou lze obtížně manipulovat. Především proto, že překračuje povolené rozměry, váhu, nebo nemá pravidelný tvar, je nedostatečně zabalena, není možné ji třídit na automatické lince. Jak probíhá třídění standardních balíků na automatické lince.

Příplatek je u atypických zásilek nad 171cm, např.délka prutu 333 cm a více, bálík přesahuje délku 171cm, cena dopravy za atypickou zásilku k dopravě je 159.-kč s dph 21% a zasílame výhradně NADMĚR!!

Zahraniční zásilky:  

Mezinárodní přeprava balíků

Pro spolehlivou mezinárodní přepravu slouží produkt EuroBusinessParcel, který umožňuje odesílat balíky o hmotnosti až 40 kg bezpečně a rychle po celé Evropě.GLS nabízí i speciální řešení pro odesílání malých balíků pod názvem přepravního produktu EuroBusinessSmallParcel. Zvýšená bezpečnost malých balíků je zajištěna odděleným tříděním a přepravou s využití speciálních pytlů a boxů, které představují doplňkovou ochranu citlivého zboží.

Odkaz:  https://gls-group.eu/CZ/cs/prepravni-reseni/mezinarodni-preprava

Slovensko - 399.-kč,  nad 5000.- ZDARMA. Nadměr se dopočítá dle váhy a délky podle aktuálního ceníku fi. DPD.CZ

Rakousko, Polsko, Itálie - dle váhy a aktuálního ceníku fi. GLS.cz základní cena od 599.-kč

Děkujeme za pochopení.

Příklad:

Nové maximální rozměry a váhy zásilek

Na základě četných analýz vývoje přepravovaných zásilek připravujeme sjednocení rozměrů a váhy pro domácí i mezinárodní zásilky v balíkové přepravě. Maximální váha balíku bude 31,5 kg. Maximální rozměr balíku bude 120x60x60 cm, tedy součet obvodu a délky balíku bude maximálně 360 cm.

1. Doručení domů, do firmy a nebo na chalupu

Pro spolehlivou vnitrostátní přepravu balíků slouží GLS produkt BusinessParcel, prostřednictvím kterého lze odesílat balíky o hmotnosti až 40 kg bezpečně a rychle po celé České republice.

Standardní čas doručení následující pracovní den od převzetí k přepravě platí pro celou Českou republiku včetně přepravy do a z odlehlých oblastí. GLS nabízí speciální řešení pro odesílání malých balíků pod názvem přepravního produktu BusinessSmallParcel. Zvýšená bezpečnost malých balíků je zajištěna odděleným tříděním a přepravou s využitím speciálních pytlů a boxů, které představují doplňkovou ochranu citlivého zboží.

Odkaz:  https://gls-group.eu/CZ/cs/prepravni-reseni/domaci-preprava

2. Doručení do GLS Parcel Shopu

Součástí flexibilního modelu doručení balíku je i sít výdejních míst po celé České republice pod názvem GLS Parcel Shop.

Tato výdejní místa poskytují pohodlnou a rychlou alternativu vyzvednutí zásilky kdykoliv během jejich dlouhé provozní doby. Hlavní výhodu GLS Parcel Shopů umístěných v maloobchodních provozovnách našich smluvních partnerů představuje možnost flexibilního vyzvednutí doručované zásilky bez nutnosti vázat se na avizovaný čas doručení na adresu.

Odkaz: https://gls-group.eu/CZ/cs/parcelshop/co-je-GLS-parcelshop/doruceni-do-parcelshop

3. Vracení zboží

V případě, kdy příjemce obdrží nevhodné či nevyhovující zboží, nabízí GLS jednoduché řešení pro vracení těchto balíků zpět odesílateli.

Odkaz: https://gls-group.eu/CZ/cs/prijemci/vraceni-zbozi

4.Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout v rámci osobního odběru u nás na kamenné prodejně v Strachotíně na adrese: Družstevní č.ev. 99

  • Objednávku můžete uhradit hotově nebo platební kartou