Vítejte na našem eshopu, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Novinky

Geoff Anderson bunda WS 7
Bunda WS je brodící bunda pro pobřežní rybolov bez kompromisů ohledně voděodolnosti a životnosti. Jako jedna z mála bund na trhu je bunda WS navržena a vyvinuta pro pobřežní rybolov ve slané vodě v našich zeměpisných šířkách - prostředí se speciálními potřebami ohledně vaší rybářské bundy.
 
Bundy WS, které dnes vidíte, jsou v posledních desetiletích vylepšovány a vylepšeny. A právě vývoj stejného produktu za tolik let je důvodem, proč je kvalita výjimečná. Všechny volné části a materiály/látky jsou přirozeně 100% voděodolné - to znamená, že brodící bunda je při pobřežním rybolovu nutností.
 
Bunda WS je jedním z našich prvních produktů. Jeho kořeny sahají až do roku 1998. V té době ještě žádné nepromokavé brodící bundy neexistovaly – a žádná z nich nemohla být použita ve slané vodě. Chtěli jsme to změnit.
 
Během několika let se naše brodící bunda stala první volbou mnoha pobřežních rybářů v Dánsku a našich blízkých sousedních zemích. A díky jejich vkladu během všech těch let jsme mohli vyvinout bundu WS, takže ji lze považovat za instituci v dánském pobřežním rybolovu.
 
Naše bunda WS vyvinutá pro pobřežní rybolov může být použita pro některé další aktivity. Díky vysoké odolnosti proti opotřebení a vysoké spolehlivosti je dobrou volbou pro ostatní rybáře - například pro rybáře lovící na vodních tocích.
 

 

Novinka do zimy od Geoff Anderson Rukavice AirBear

Teplé a prodyšné rukavice AirBear s protiskluzovým materiálem na dlaňové části jsou navrženy pro komfortní pobyt v zimní přírodě. V nabídce také ve verzi se zateplenou vložkou z nepravé kožešiny a odepínajícími prsty (palec, ukazováček a prostředníček) pro lepší manipulaci s udicí.