EMOS LED čelovka GP Discovery CH44, 300 lm
Kód: P8584Související produkty
Detailní popis produktu
Lehká čelovka s dobrým dosvitem, vysokým světelným tokem a dlouhou dobou svícení? To je sen každého kutila, milovníka turistiky, rybáře, kempaře i rekreačního běžce.
LED čelovka GP Discovery CH44 s váhou 78 g, světelným tokem 300 lm a maximálním dosvitem až 60 m bude ideálním parťákem při zdolávání jakékoliv dobrodružné aktivity venku i doma.
Pro optimální osvětlení prostoru před vámi máte na výběr 6 světelných režimů. Komfort používání čelovky zvyšuje integrovaný pohybový senzor, který po aktivaci umožňuje mávnutím ruky před čelovkou přepínat její svit z intenzivního bodového světla na světlo prostorové.
GP Discovery CH44 je i se všemi svými vychytávkami dostupná za příznivou cenu a je prodávaná v ekologickém, papírovém balení.
Všestranná čelovka GP Discovery CH44 nabízí výběr ze 6 odlišných režimů svícení. Můžete si tak dle vlastní potřeby vybrat, jak silné světlo vám pro vaše aktivity bude vyhovovat nejvíce.
Samostatným tlačítkem volíte jeden ze čtyř režimů bílého světla. Jste v přírodě a potřebujete osvítit velkou plochu? Využijete režim maximálního světelného toku 300 lm. Na zahradě při práci snižte výkon na 175 lm, doma při čtení či práci v dílně postačí 80 lm. Pokud chcete maximalizovat výdrž čelovky, vyzkoušejte režim ECO se světelným tokem 35 lm.
Druhé tlačítko na těle čelovky slouží k volbě jednoho ze dvou režimů červeného světla. Vybírat můžete mezi trvalým svícením či blikáním.
Čelovka je osazena dvěma kvalitními LED čipy produkujícími bílé světlo. Jedno z nich je koncentrované bodové světlo, druhé pak prostorové světlo (tzv. spot & flood light). Výhodou je také možnost zvolit jeden typ osvětlení, či jejich kombinaci.
Bodové světlo s úzkým a intenzivním kuželem slouží pro nasvícení nejbližšího okolí a rozlišení každého detailu. Naopak prostorové světlo s širším rozptýlením kuželu je ideální pro daleký dosvit a maximální pocit bezpečí.
Červené světlo se dokonale hodí pro pobyt v přírodě, kdy potřebujete vidět, ale nechcete plašit pozorovaná zvířata nebo nepříjemně oslňovat členy vaší výpravy. Při jeho vypnutí dojde mnohem rychleji k adaptaci vašeho zraku na okolní tmu.
Zcela jistě oceníte i funkci blikajícího červeného světla, která se můžete hodit v případě nouze jako výstražný signál.
Červené světlo se dokonale hodí pro pobyt v přírodě, kdy potřebujete vidět, ale nechcete plašit pozorovaná zvířata nebo nepříjemně oslňovat členy vaší výpravy. Při jeho vypnutí dojde mnohem rychleji k adaptaci vašeho zraku na okolní tmu.
Zcela jistě oceníte i funkci blikajícího červeného světla, která se můžete hodit v případě nouze jako výstražný signál.
Rekreační běžci, milovníci turistiky i domácí kutilové si určitě zamilují možnost změny úhlu svícení dle potřeby. Tělo čelovky je možné vyklopit až o 60° a světelný tok směřovat přesně na místo, kde je třeba.
Ovládání čelovky je maximálně jednoduché. Slouží k němu dvě tlačítka, pomocí kterých si můžete volit režimy svícení dle aktuální potřeby.
Čelovka GP Discovery CH44 disponuje voděodolností se stupněm krytí IPX4 a zároveň je odolná vůči pádu z výšky až 1 m. Bez problému tak přežije drobné nehody, které se mohou při jejím pravidelném používání stát a bude vašim parťákem jak pro domácí použití, tak pro lehčí outdoorové aktivity.
Čelovka GP Discovery CH44 nabízí výdrž až 36 hodin dle zvoleného režimu a intenzity svícení.
Energii ji dodávají tři AAA alkalické baterie, které naleznete uvnitř balení. Můžete ji tak ihned po zakoupení začít používat.
Pokud však preferujete spíše nabíjecí baterie a šetříte jimi přírodu i svou kapsu, můžete je použít také. Čelovka GP Discovery CH44 je kompatibilní pro použití i s NiMH bateriemi.
Ochrana proti „podbití" zamezí úplnému vybití nabíjecích baterií a ochrání tak čelovku před možným vytečením baterií. Zajistí také lepší využití plného životního cyklu baterií.
Nápaditý design a zároveň praktický, omyvatelný a bezpečný pásek v jednom? I to nabízí naše čelovka GP Discovery CH44.
Čelovka s hmotností pouhých 78 gramů po nastavení velikosti elastického pásku k hlavě dokonale přilne a sedí i při hbitějším pohybu. Pásek je olemován reflexním proužkem, který zvyšuje viditelnost pro ostatní osoby a vozidla.
| maximální světelný tok | 300 lm |
|---|---|
| nabíjecí | ne |
| maximální dosvit | 60 m |
| napájení | 3× AAA |
| zdroj světla | 2× SMD LED |
|---|---|
| voděodolnost | IPX4 |
| doba svícení | 36 hodin |
| úhel vyzařování | neuvádí se |
| dosvit | 100 % – 60 m, 60 % – 40 m, 25 % – 30 m, 12 % – 20 m |
| typ baterie | LR03 (1,5 V) |
| reflexní pásek | ne |
| fokus | ne |
| režimy svícení | 100 %, 60 %, 25 %, 12 %, červená LED svítí, bliká |
| počet režimů svícení | 6 |
| hmotnost | 42 g/78 g |
| typ napájecího konektoru | neuvádí se |
| speciální funkce | bezdotykové přepnutí světla |
| baterie součástí balení | ano |
| doba nabíjení | neuvádí se |
| doba svícení detail | 100 % – 4 hod., 60 % – 8 hod., 25 % – 16 hod., 12 % – 36 hod., červená LED svítí – 62 hod., červená LED bliká – 78 hod. |
| barva | modro-šedá |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| materiál | ABS plast |
| nárazuvzdornost | 1 m |
| příslušenství | neuvádí se |
| světelný tok | 100 % – 300 lm, 60 % – 175 lm, 25 % – 80 lm, 12 % – 35 lm |
| vybavení | neuvádí se |
| značka | GP |
| záruční doba | 2 roky |
| rozměr | 61 × 47 × 37 mm |
| prodejní obal | 1 ks, papírová krabička |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světla a lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4891199211058 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
