Fox Křeslo Duralite Recliner Arm Chair XL
Kód: CBC122Související produkty
Detailní popis produktu
- Pevná, přesto výjimečně lehká konstrukce z hořčíkové slitiny Duralite.
- Fox „vestavěná“ podpěra základny omezuje prověšení.
- Sklápí se do 3 různých poloh.
- 3D síťovina a sedák s polyesterovou výplní zvyšuje pohodlí, pomáhá udržet nízkou celkovou hmotnost.
- Kompletně výškově nastavitelné nohy zafixované v poloze.
- Nový jedním stiskem ovládaný pružinový mechanismus pro snadné výškové nastavení.
- Velké otočné patky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka:: | 54cm |
| Nosnost křesla: | 150kg |
| Výška:: | 38-48cm |
| Šířka:: | 56cm |
| Rozměr sedáku:: | 56x54cm |
| Výška opěradla:: | 66,5cm |
| Opěrky: | ANO |
| Transportní rozměry:: | 88,5x68x16,5cm |
| Materiál:: | Hořčíková slitina (Duralite), 3D síťovina, polyesterová výplň |
| Hmotnost:: | 4,3kg |
Duralite Chairs
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
