Fox Křeslo Duralite Recliner Chair
Kód: CBC120Související produkty
Detailní popis produktu
- Pevná, přesto výjimečně lehká konstrukce z hořčíkové slitiny Duralite.
- Fox „vestavěná“ podpěra základny omezuje prověšení.
- Sklápí se do 3 různých poloh.
- 3D síťovina a sedák s polyesterovou výplní zvyšuje pohodlí, pomáhá udržet nízkou celkovou hmotnost.
- Kompletně výškově nastavitelné nohy zafixované v poloze.
- Nový jedním stiskem ovládaný pružinový mechanismus pro snadné výškové nastavení.
- Velké otočné patky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Balení: | 1 ks |
| Nosnost křesla: | 150kg |
| Váha křesla: | 3,2kg |
| Výška křesla: | 32-40 cm |
| Rozměr sedáku: | 51x45cm |
| Výška zad: | 51cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Opěrky: | ANO |
| Barva: | Zelená |
| Transportní rozměry: | 70.5x58x16.5cm |
| Materiál: | Hořčíková slitina Duralite, 3D síťovina a polyesterová výplň |
Duralite Chairs
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
