Fox Křeslo Voyager Recliner Chair
Kód: CBC117Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlné rybářské křeslo s hustou pěnovou matrací potaženou jemným mikro flísem, které zajišťuje maximální komfort i při delším sezení.
- Matrace s husté pěny potažená mikro flísem
- Extra polstrování v horní části opěrky pro větší pohodlí
- Nový pružinou poháněný mechanismus nastavení noh, pro snadné výškové nastavení
- Polyesterový vnější lem v designu Fox Voyager
- Rám se zajištěním noh pro větší stabilitu
- Šroubem nastavitelná pozice opěradla
- Odolný ocelový rám
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Polohovatelné:: | ano |
| Područky:: | ano |
| Výška sedáku: | 39-47cm |
| Šířka: | 59cm |
| Výška opěrky: | 57cm |
| Transportní rozměry:: | 75cm x 70cm x 20cm |
| Hmotnost: | 7kg |
***CARP FISHING TV CZ&SK*** Křesla EOS
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
