Fox Naviják EOS 14000 FS
Kód: CRL111Detailní popis produktu
Nová generace navijáků EOS FS nabízí silné, spolehlivé a stylové řešení pro náročné požadavky moderního rybolovu a zároveň poskytuje skvělý poměr ceny a výkonu. Každý naviják je vybaven systémem volnoběžné cívky, který umožňuje rybě při záběru volně odvíjet vlasec. Otočením kličky se tento systém okamžitě vypne a naviják přejde na systém přední brzdy. Při zdolávání ryby tak poskytuje plynulou a přesnou kontrolu brzdy.
Řada EOS FS je k dispozici ve čtyřech velikostech a kompletně pokrývá všechny situace – od lovu na malých vodách a stalkingu až po lov na velké vzdálenosti, ať už pomocí dlouhých náhozů, nebo vyvážením z člunu či zavážecí lodičky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volnoběžná brzda |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5056808523420 |
| Hmotnost: | 713 g |
| Model: | 14000 FS |
| Náhradní cívky: | NE |
| Počet ložisek: | 10 |
| Převod: | 4,3:1 |
| Kapacita cívky (mm/m): | 700 m/0,35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
