Madcat Prut UV Series Belly Cat 170cm 50-150g
Kód: 1639109Související produkty
Detailní popis produktu
Jednodílný prut z odolného 24T uhlíku navržený pro lov z belly boatu. Krátká konstrukce s pohodlnou rukojetí a bezpečnostním O-kroužkem vzadu umožňuje bezpečné používání, UV aktivní povrch navíc září pod UV lampou.
- Jednodílný blank z uhlíku 24T
- Extra krátký pro snadné ovládání
- Bezpečnostní O-kroužek na lanko (není součástí)
- Vrhací zátěž 50–150 g
- UV-aktivní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sumcové pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301033086 |
| Počet dílů: | 2 |
| Délka prutu: | 2,9m |
| Akce prutu: | 250g |
| Počet dílů prutu: | 2 |
| Transportní délka: | 153cm |
| Hmotnost prutu: | 450g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
