Madcat Prut UV Series Deluxe Rod 2,9m 100-250g
Kód: 1639111Související produkty
Detailní popis produktu
Luxusní, dlouhé 24T karbonové pruty na sumce s bojovou rukojetí, heavy duty očky a velkým sedlem navijáku pro velké navijáky, ideální pro dálkové hody.
- UV-aktivní, svítí pod UV lampou
- Ideální pro lov na dálku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sumcové pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301033109 |
| Počet dílů: | 2 |
| Délka prutu: | 2,9m |
| Akce prutu: | 250g |
| Počet dílů prutu: | 2 |
| Transportní délka: | 153cm |
| Hmotnost prutu: | 450g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
