Mivardi Křeslo Entrix Quattro
Kód: M-CHENTQDetailní popis produktu
Model Entrix Quattro je nejkompaktnějším a nejlehčím modelem ze všech křesel Mivardi s označením Quattro. Přesto poskytuje vynikající stabilitu a pevnost konstrukce a nosnost 150kg. Je vybaven tuhými opěrkami rukou, které se při vstávání z křesla nekroutí. Jejich zdvižení a posunutí umožňuje rychlé nastavení úhlu opěradla nebo složení křesla jedním pohybem. Samozřejmostí jsou čtyři teleskopické nohy s výkyvnými patkami. Kompaktní velikost tohoto křesla nijak nesnižuje komfort při sezení. Polstrovaná matrace kombinuje odolnou a omyvatelnou středovou část s pohodlným fleecovým polštářem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595712431829 |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Nosnost: | 150kg |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Rozměr sedací části (šířka x délka): | 55 x 45 cm cm |
| Rozměr zádové části (šířka x délka): | 55 x 65 cm cm |
| Transportní rozměr: | 80 x 65 x 14 cm |
| Transportní taška: | M-TBC |
| Výška sedáku od země (od - do): | 35 – 45 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
