Penn Naviják Authority Spinning 4500
Kód: 1563159Související produkty
Detailní popis produktu
Authority™ vás překvapí svým naprosto hladkým a pevným chodem při velmi silném zátížení, utěsnění IPX8 je naprosto bezkonkureční, každý rybář si najde svou velikost pro každou situaci a převodový poměr od nejpomalejšího až po nejrychlejší to vše potvrhuje. To jsou jen ty třešničky na dortu, co tento nový standart od věhlasné značky Penn nabízí!
Naviják Penn® Authority™ je dokonalou směsí extrémně odolného, přesto neuvěřitelně vypadajícího navijáku se super hladkým převodem. Tyto navijáky jsou nejlepší ve své třídě a nabízejí vše, co jako vášnivý rybář potřebujete.
Dostupné jsou velikosti od 2500 do 10500, 2500 – 3500 ideální pro pobřežní rybáře lovící mořské okouny a Bluefish, zatímco velikosti 4500 – 7500 jsou skvělé pro pobřežní a cestující rybáře zaměřené na Roosterfish, Cubera Snappers a Jacks. Velikosti 8500 a 10500 jsou navrženy tak, aby zastavily obřího tuňáka obecného a GT třídy světových rekordů s maximálním brzdným tlakem až 60 lb/27,2 kg
Technické údaje:
- IPX8 utesnění těla a cívky (nulová propustnost vody při ponoření navijáku do 30 minut)
- Celokovové tělo navijáku, bočnice a rotor jsou taktéž celokovové
- CNC ozubení s hlavními a pastorkovými ozubenými koly z nerezové oceli- utěsněný brzdový systém Slammer® s brzdou Dura-Drag™
- 13 ložiskový systém z nerezové oceli
- Systém pomalé oscilace Leveline®
- Náhradní ručka Hypalon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Navijáky přední brzda |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324283305 |
| Balení: | 1 ks |
| Brzdná síla: | 13,6kg |
| Hmotnost navijáku: | 425gr |
| Kapacita: | 0,25mm/390m |
| Náhradní cívka: | ne |
| Počet ložisek: | 13 |
| Převod: | 5,7:1 |
| Návin na otáčku kličky: | 94cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
