Penn Prut Squadron IV Labrax Spin 2,4 m 14-42 g
Kód: 1636297Detailní popis produktu
Řada PENN® Squadron IV Labrax nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačuje se moderním designem rychlých blanků v kombinaci s úžasným vzhledem.
Uhlíkové blanky 24T jsou lehké a mají perfektní akci pro práci s nástrahami na mořské okouny, ale síla ve spodní části pomůže udržet ryby daleko od struktury pod vodou. Jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a pružná a tedy i velmi odolná. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné očka PENN® DuraGuides odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti z EVA s vysokou hustotou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324008205 |
| Délka: | 2,4 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Hmotnost: | 175 g |
| Transp. délka: | 1,26 m |
| Typ rukojeti: | Dělená |
| Zátěž: | 42g |
| Počet dílů: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
