Savage Gear Prut Fury SG2 Boat 2,13m 150-400g
Kód: 1620568Detailní popis produktu
Pruty Boat Game jsou navrženy pro velké nástrahy, silné mořské predátory a drsné podmínky. Dokonale vyvážené pro optimální cit. Se silnou, středně rychlou akcí umožňují snadno zvládnout těžké až velmi těžké nástrahy a překonat větší ryby bezpečně bez vyháknutí či přetržení šňůry. Skvělé pro boj s obrovskými severskými predátory, jako je halibut nebo treska.
Tyto pruty mají silnou páteř a měkčí špičky pro rybolov s neelastickými pletenkami.
- Blank z karbonu 24/30T
- Silné DPS sedlo
- X Gimbal
- Silný, přitom lehký blank
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301016560 |
| Délka prutu: | 2,13m |
| Délka prutu 2,13m Akce prutu: | 400g |
| Počet dílů prutu: | 2 |
| Transportní délka: | 112cm |
| Hmotnost prutu: | 323g |
| Druh rybolovu: | Moře |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
