Savage Gear Prut Revenge SG2 Medium Game 2,43m 14-40g
Kód: 1620656Detailní popis produktu
Pruty navržené pro malé až střední nástrahy. Dokonale vyvážené pro optimální cit a s rychlou, přesto odpouštějící akcí umožňují bezpečné zdolání ryb bez vyháknutí či přetržení šňůry. Ideální pro malé gumy, woblery, rotačky, plandavky, twitchbaity a Carolina rigy.
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Nerezová očka SeaGuide CCS SiN
- Sedla navijáků Double Lock
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301017444 |
| ? Délka rybářského prutu: | 243 cm |
| Druh rybolovu: | Přívlač, feeder |
| Počet dilů: | 2 |
| Akce prutu: | 40g |
| Transportní délka: | 127cm |
| Hmotnost prutu: | 152g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
