Cygnet Kmenová Šňůra - Sinking Braided 0,41mm 27,2kg 300m
Kód: 624610Související produkty
Detailní popis produktu
Potápivá, tmavě zelená, pletená, kmenová šňůra.
Vlastnosti produktu
- ultra jemná – perfektní pro daleké nahazování
- rychle se potápějící, skvěle kopírující kontury dna
- minimální průtažnost – ideální pro daleké vyvážky
- vysoká pevnost v uzlu a odolnost proti oděru
Technické specifikace
Nosnost / průměr:
30 lb (13,60 kg) / 0,29 mm
40 lb (18,14 kg) / 0,33 mm
60 lb (27,20 kg) / 0,41 mm
80 lb (36,30 kg) / 0,49 mm
Délka: 300 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pletené šňůry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5060787385436 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Tmavě Zelená |
| Délka: | 300m |
| Nosnost / průměr: | 60lb (27,20kg) / 0,41mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Produtky Trakker jsou stvořeny tak, aby jste byli nemilosrdně efektivní, organizovaní a chráněni od všech živlů. Jen tak se můžete soustředit na rybaření jako takové a zůstat vždy „O krok napřed“.
Z toho důvodu náš tým tvoří ti nejlepší rybáři světa, kteří designují, testují a mohou se pak plně spolehnout na své vybavení. Od té nejmenší tašky až po největší přístřešek si můžete být naprosto jisti, že Vás Trakker nikdy nezklame!

| Výrobní společnost : | Trakker Products |
|---|
