Fox Bivak Voyager 2 Person Bivvy
Kód: CUM316Související produkty
Detailní popis produktu
Bivak zevnitř opatřený spojovacími O-kroužky pro připojení vnitřní ložnice pro ještě větší komfort. Stupňovitá konstrukce se třemi žebry se zvětšeným kšiltem pro větší ochranu
- Nepromokavá polyesterová látka v khaki barvě
- Vodní sloupec 10.000mm
- Extra vysoká konstrukce pro větší prostor nad hlavou, výška 185cm
- Pevný rám z 19mm trubek dodáván včetně podpěr
- Nastavitelné napínací pásky
- Velké přední a zadní síťované panely „moskytiéry“
- Oboustranné dveře ve třech možných provedeních síťovaná moskytiéra, průhledné PVC a plné
- Přední panel lze srolovat a vytvořit otevřený přístřešek
- Dva pásky na zajištění prutu na přední části přístřešku
- Odolná podlážka a kotevní kolíky dodávány v odolném a prostorném přepravním vaku
- Vyrobené z velmi odolné a prodyšné polyesterové látky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bivaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Maximální počet osob:: | 2 |
| Výška:: | 185cm |
| Rozměry:: | 315x330x185cm |
| Transportní rozměry:: | 140x35x35cm |
| Vodní sloupec:: | 10.000mm |
| Hmotnost:: | 18,50kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
