Fox Lehátko Voyager Bed
Kód: CBC114Související produkty
Detailní popis produktu
Řada Voyager je extrémně pohodlná řada vyrobená tak, aby vyhověla našim náročných standardům.
- Rozložená do plochy pro maximální pohodlí
- Design bez vačky pro maximální použitelnou šířku
- Kompletní bederní podpěra zajišťující tuhou matraci bez prověšení
- Flísem pošitá polstrovaná matrace
- Vnější lem z melírované látky Voyager Marl
- Extra polstrovaný část pod hlavou
- Pár dvojitých pantů umožňuje uložení spacího pytle uvnitř složeného lehátka
- Mnohem kompaktnější rozměry ve srovnání s předchůdci z řady R-series
- Unikátní boční pásky zajišťují kompaktní složení lehátka
Velké otáčivé botky - 6 nastavitelných noh
- Rozměry: 212 x 90 x 36cm
- Maximální výška: 45cm
- Minimální výška: 36cm
- Složené rozměry: 89 x 83x 24cm
- Hmotnost: 11,5kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lehátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka:: | 212cm |
| Šířka:: | 90cm |
| Výška:: | 36-45cm |
| Transportní rozměry:: | 89x83x24cm |
| Polohovatelné:: | Ne |
| Hmotnost:: | 11,5kg |
| Počet nohou:: | 6 |
***CARP FISHING TV CZ&SK*** Lehátka EOS
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
