Fox Lehátko Voyager Compact Bed
Kód: CBC113Související produkty
Detailní popis produktu
Řada Voyager je extrémně pohodlná řada vyrobená tak, aby vyhověla našim náročných standardům. Série obsahuje tři modely – Compact, Standard a XL.
- Rozložená do plochy pro maximální pohodlí
- Design bez vačky pro maximální použitelnou šířku
- Kompletní bederní podpěra zajišťující tuhou matraci bez prověšení
- Flísem pošitá polstrovaná matrace
- Vnější lem z melírované látky Voyager Marl
- Extra polstrovaný část pod hlavou
- Pár dvojitých pantů umožňuje uložení spacího pytle uvnitř složeného lehátka
- Mnohem kompaktnější rozměry ve srovnání s předchůdci z řady R-series
- Unikátní boční pásky zajišťují kompaktní složení lehátka
- Velké otáčivé botky
- 6 nastavitelných noh
- 3 Velikosti v nabídce – Compact, Standard a XL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lehátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka:: | 205cm |
| Šířka:: | 85cm |
| Výška:: | 30-39cm |
| Transportní rozměry:: | 85x80x24cm |
| Polohovatelné:: | Ne |
| Hmotnost:: | 10,5kg |
***CARP FISHING TV CZ&SK*** Lehátka EOS
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
