Madcat Prut UV Series Heavy Duty 240cm 200-300g
Kód: 1639103Související produkty
Detailní popis produktu
Opravdu odolný 24T uhlíkový sumcový prut. Silné, výkonné a vybavené originálními očky SeaGuide® bez křehké keramické vložky. Ideální pro lov s bojkama na velkých evropských sumcových řekách.
- 24T uhlíkový blank
- Nárazuvzdorná očka SeaGuide®
- Vrhací zátěž 200–300 g
- Extrémně výkonný
- UV-aktivní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sumcové pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301033024 |
| Počet dílů: | 2 |
| Délka prutu: | 2,4m |
| Akce prutu: | 300g |
| Počet dílů prutu: | 2 |
| Transportní délka: | 126cm |
| Hmotnost prutu: | 390g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
