Penn Naviják Battle IV 3000 Spin Reel
Kód: 1621729Související produkty
Detailní popis produktu
PENN® Battle® IV je pevnější a odolnější než kdykoli předtím. Tyto navijáky jsou vybaveny naším těsnicím systémem Hydro Armor, který chrání kritické komponenty bez ohledu na drsné podmínky. Battle® IV kombinuje patentovanou technologii CNC Gear™, osvědčený brzdný systém HT-100™ z uhlíkových vláken a celokovové tělo, aby odolal síle velkých ryb. Řada Battle IV je k dispozici ve velikostech 1000, 2000, 2500, 3000, 4000, 4000 HS, 5000, 6000, 6000 HS, 8000, 8000 HS SP a 10000 a nabízí ten pravý model pro každého rybáře.
- Technologie CNC Gear™ pro precizní a plynulý chod
- Systém Hydro Armor utěsňuje všechna kritická místa proti vodě a prachu
- Brzdný systém HT-100™ z uhlíkových vláken pro vysoký brzdný výkon
- 5+1 zapouzdřených kuličkových ložisek z nerezové oceli
- Cívka Superline pro dokonalé ukládání návinu
- Robustní celokovové tělo odolné vůči korozi a deformaci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské vybavení a potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324003491 |
| Balení: | 1 ks |
| Brzdná síla: | 6,8kg |
| Hmotnost navijáku: | 329g |
| Kapacita: | 0,28mm/180m |
| Náhradní cívka: | ne |
| Počet ložisek: | 6 |
| Převod: | 6,2:1 |
| Návin na otáčku kličky: | 89cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
