Penn Prut Squadron IV Halibut Cast 2,4 m 30-50 lb
Kód: 1636289Související produkty
Detailní popis produktu
Řada PENN® Squadron IV Halibut nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačuje se moderním designem v kombinaci s úžasným vzhledem.
Dvoudílné 24T karbonové blanky mají progresivní akci s masivní páteří, díky které budete schopni monstrózního halibuta pořádně potrápit! Jsou zakončeny speciálním gimbalem a tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a snesou i hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silná očka PENN® DuraGuides odolná vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti z EVA s vysokou hustotou
- Gimbal s krytem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324008083 |
| Délka: | 2,4 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Hmotnost: | 373 g |
| Transp. délka: | 1,27 m |
| Typ rukojeti: | Pěnová (EVA) |
| Zátěž: | 50 lb |
| Počet dílů: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
