Penn Prut Prevail III Jigging Spin 1,83 m 180 g
Kód: 1636273Související produkty
Detailní popis produktu
Díky použití pouze toho nejlepšího uhlíkového materiálu v kombinaci s uhlíkovou technologií X-wrap a pouze těch nejkvalitnějších komponentů Fuji nemá tento prut ve své cenové třídě konkurenci. Tenký blank je navržen tak, aby poskytoval perfektní akci jigům, ale přesto je dostatečně silný na to, aby spolehlivě zasekl a bojoval se silnými rybami v modrých hlubinách. Díky použití mnoha karbonových komponentů má prut velmi nízkou hmotnost, ale je mimořádně citlivý a silný, což zaručuje, že můžete lovit bez námahy po celý den.
- Japonská konstrukce blanku
- Velmi citlivý a výkonný blank
- Technologie Carbon X-Wrap
- Odolná očka Fuji K-type Fazlite odolná proti slané vodě
- Vysoce kvalitní sedlo navijáku DPS
- Rukojeť EVA s vysokou hustotou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324007482 |
| Délka: | 1,83 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Transp. délka: | 0,96 m |
| Typ rukojeti: | Dělená |
| Zátěž: | 150 g |
| Počet dílů: | 2 |
| Hmotnost: | 180 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
