Penn Prut Squadron IV Boat Travel Cast 2,10 m 12-20 lb
Kód: 1636283Související produkty
Detailní popis produktu
Čtyřdílné blanky z uhlíku 24T jsou vhodné pro driftování s nástrahami i pro lov tresek, mníků a polaků u dna a těžší verze jsou také ideální pro lov halibutů v Norsku. Cestovní pruty mají stejné délky rukojetí jako běžné pruty na loď, ale blank byl upraven na 4-dílnou konstrukci; na poloze rukojeti a sedla navijáku nebyly udělány žádné ústupky! Jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a jednodílnými očky PENN® DuraGuide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a vydrží hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely téměř vše.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné PENN® Dura-Guides očka odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti z EVA s vysokou hustotou
- Gimbal s krytem
- Snadná přeprava díky 4-dílné konstrukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324007987 |
| Délka: | 2,1 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Transp. délka: | 0,64 m |
| Typ rukojeti: | Dělená, Korková, Pěnová (EVA) |
| Zátěž: | 20 lb |
| Počet dílů: | 4 |
| Hmotnost: | 307 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
