Penn Prut Squadron IV Pro Boat Cast 2,10 m 20-30 lb
Kód: 1636281Související produkty
Detailní popis produktu
Uhlíkové dvoudílné blanky 24T jsou vhodné pro driftování s nástrahami na dně i pro lov tresek, mníků a polaků a těžší verze jsou také ideální pro lov halibutů v Norsku. Jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z vysoce kvalitního korku a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a vydrží i hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné očka PENN® DuraGuides odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a vysoce kvalitní korkové rukojeti
- Gimbal s krytem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324007963 |
| Délka: | 2,1 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Transp. délka: | 1,11 m |
| Typ rukojeti: | Dělená, Korková |
| Zátěž: | 30 lb |
| Počet dílů: | 2 |
| Hmotnost: | 303 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
