Penn Prut Squadron IV Spin 2,4 m 75-150 g
Kód: 1636270Související produkty
Detailní popis produktu
Blanky z uhlíkových vláken 24T jsou lehké a mají perfektní vlastnosti pro práci s nástrahami v jakémkoli pobřežním a příbřežním prostředí, kde se loví například mořský okoun, treska, treska tmavá a dokonce i větší druhy, jako je halibut. Štíhlé a rychlé blanky jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou. Jednodílná očka PENN® Dura-Guide jsou vyrobena z nerezové oceli a jsou vhodná pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně odolná a pružná a jsou vyrobena tak, aby vydržela hrubší zacházení.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silná očka PENN® DuraGuides odolná vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti EVA s vysokou hustotou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 031324007857 |
| Délka: | 2,4 m |
| Druh rybolovu: | Mořský rybolov |
| Transp. délka: | 1,26 m |
| Typ rukojeti: | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Zátěž: | 150 g |
| Počet dílů: | 2 |
| Hmotnost: | 318 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
