Savage Gear Belly Boat Stealth 155
Kód: 1635122Související produkty
Detailní popis produktu
Středně velký Belly Boat z PVC o tloušťce 0,90 mm v pěkné zelené barvě, stejně jako oblíbené zelené pruty SG4. Velmi nenápadný vzhled.
Dodává se se dvěma velkými, odnímatelnými EVA vaky, extra vysokou sedačkou (10 cm) a má 2+1 vzduchovou komoru. Na zadní straně sedáku je pro větší bezpečnost umístěn reflexní pásek o rozměrech 20x5 cm, připevněný na suchý zip a snadno odnímatelný. Ale asi nejpozoruhodnějším prvkem je jedinečný tvar přídě, díky kterému jede loď rychleji a rovněji. Nafouklý se snadno vejde do většiny aut.
Součástí balení je: opravná sada s PVC záplatami, lepidlem, ventilovým klíčem a uživatelskou příručkou.
Dále se dodává: ruční pumpa s tlakoměrem a dva popruhy na přenášení ve stylu batohu.
- Kombinace zeleného PVC „SG4“ a PVC v karbonovém vzhledu
- Dva voděodolné EVA vaky v karbonovém vzhledu
- Dvě vzduchové komory (tři včetně podlahy)
- 100% PVC, tloušťka stěny 0,90 mm
- Nafukovací dropstitch dno
- Extra vysoký 10 cm dropstitch sedák
- Extra dlouhé kluzné plochy
- Sada na opravu s PVC záplatami, lepidlem, klíčem na ventily a uživatelskou příručkou
- Ruční pumpa s tlakoměrem
- Dva popruhy na přenášení ve stylu batohu
- Odnímatelný reflexní pásek (20 × 5 cm) na suchý zip na zadní straně sedačky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belly boaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 15706301027112, 5706301027115 |
| Délka vnější:: | 155cm |
| Šířka vnější:: | 117cm |
| Rozměry:: | 155x117cm |
| Nosnost:: | 135kg |
| Hmotnost:: | 11,6kg |
| Počet komor:: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
