- Karbonový vzhled, PVC o tloušťce 0,90 mm
- Připraveno pro motor Float Plus
- Černá hliníková vesla
- Extra vysoký sedák (10 cm) s komfortním EVA polstrováním
- Energeticky úsporný zjednodušený design
- Tři voděodolné EVA vaky v karbonovém vzhledu
- Přední tyč se síťkou na kolena a 60cm metrem
- Extra dlouhé kluzné plochy
- Nafukovací dropstitch podlaha
- Odnímatelný reflexní pásek (20 × 5 cm) na suchý zip na zadní straně sedačky
- Sada na opravy s návodem k použití
- Dva popruhy na přenášení ve stylu batohu
- Ruční pumpa s tlakoměrem
Savage Gear Belly Boat Stealth 175
Kód: 1635120Související produkty
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní Belly Boat s dropstitch podlahou, přední tyčí, vesly a třemi EVA vaky.
Z 0,90 mm silného PVC s karbonovým vzhledem. Díky extra vysokému sedáku (10 cm) sedíte výše než obvykle, což usnadňuje manipulaci s lodí a prutem. Vynikající jízdní vlastnosti díky jedinečné, obloukové konstrukci trupu: jede rychleji a rovněji než většina ostatních, takže je velmi energeticky účinný. Extra dlouhé kluzné plochy.
Dodává se s ruční pumpou s tlakoměrem, odnímatelným reflexním popruhem (20x5 cm), opravnou sadou s návodem k použití a popruhy na přenášení ve stylu batohu. Připraveno pro použití s motorem Float Plus.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belly boaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 15706301027099, 5706301027092 |
| Délka vnější:: | 175cm |
| Šířka vnější:: | 117cm |
| Rozměry:: | 175x117cm |
| Nosnost:: | 150kg |
| Hmotnost:: | 15,6kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
