Savage Gear Prut Fury SG2 Boat 2,13 m 100-250 g 12-20 lb
Kód: 1620567Detailní popis produktu
Pruty Boat Game jsou navrženy pro velké nástrahy, silné mořské predátory a drsné podmínky. Dokonale vyvážené pro optimální cit. Se silnou, středně rychlou akcí umožňují snadno zvládnout těžké až velmi těžké nástrahy a překonat větší ryby bezpečně bez vyháknutí či přetržení šňůry. Skvělé pro boj s obrovskými severskými predátory, jako je halibut a mega treska; tyto pruty mají silnou páteř a měkčí špičky pro rybolov s neelastickými pletenkami.
- Blanky z karbonu 24/30T
- Silné DPS sedlo
- X Gimbal
- Silné, přitom lehké blanky
- Očka SeaGuide SiN
- Rukojeť Duragrip 70
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na moře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5706301016553 |
| Délka prutu: | 2,13m |
| Akce prutu: | 400g |
| Počet dílů prutu: | 2 |
| Transportní délka: | 112cm |
| Hmotnost prutu: | 312g |
| Druh rybolovu: | Moře |
| Počet oček: | 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
