Savage Gear Belly Boat High Rider 185 Co Pro-Motor
Kód: 1635121Související produkty
Detailní popis produktu
Karbonový vzhled a špičková konstrukce
Belly boat Savage Gear High Rider 185 Co Pro-Motor přináší naprosto novou úroveň v chytání z plavidel. Má unikátní tvar přídě, díky kterému jede člun rychleji, příměji a s obrovskou energetickou úsporou. Konstrukce z 0,90 mm PVC s dnem v karbonovém vzhledu je nejen odolná, ale i esteticky velmi povedená.
Připraven pro motorizaci
Loď je připravena na Savage Gear příďový držák motoru (#SVS70721) a motor Float Plus. Obsahuje také dvě základny Berkley Mount Bases pro upevnění držáků prutů, echosondy, kamerového ramene nebo stolku. Pro vyšší bezpečnost je na zadní straně sedačky reflexní pásek.
Hlavní přednosti a vybavení
- Atraktivní tkaný karbonový vzhled
- Nafukovací dropstitch dno a extra vysoký dropstitch sedák (10 cm)
- Příprava pro motor Float Plus a příďový držák
- Včetně dvou velkých vodotěsných vaků EVA karbonového vzhledu
- Extra dlouhé kluzné plochy pro lepší stabilitu a rychlost
- Součástí balení je ruční pumpa s tlakoměrem a opravná sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belly boaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 15706301027105, 5706301027108 |
| Délka vnější:: | 185cm |
| Šířka vnější:: | 117cm |
| Nosnost:: | 150kg |
| Hmotnost:: | 13,2kg |
| Počet komor:: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
